O module specjalnościowym


 


Event i kreowanie wizerunku
moduł specjalnościowy na kierunku
Dziennikarstwo

i komunikacja społeczna

Szata czyni człowieka. Nadzy ludzie mają mały albo żaden wpływ na społeczeństwo

Mark Twain


Moduł specjalnościowy Event i kreowanie wizerunku to praktyczne zajęcia, które nauczą Cię tworzenia planów i koncepcji imprez, organizowania  i koordynacji wydarzeń. Branża szybko się rozwija, eventy zastępują tradycyjną reklamę i są wykorzystywane zarówno w dużych korporacjach, jak i małych firmach, w promocji miast i regionów,  a także zarządzaniu zasobami ludzkimi (HR).

Ukończenie tego modułu specjalnościowego pozwoli na podjęcie ciekawej, kreatywnej pracy w dynamicznie rozwijającej się, pełnej ciekawych wyzwań branży.

Studia licencjackie o module specjalnościowym Event i kreowanie wizerunku mają charakter praktyczny i są odpowiedzią na oczekiwania rynku pracy. Branża stale się rozwija i potrzebuje kompetentnych menadżerów.

Podczas studiów nauczysz się opracowywać koncepcję i zarządzać eventem od fazy projektu do jego ewaluacji. Będziesz potrafił w profesjonalny sposób zorganizować event, niezależnie od jego skali.

Wyszkolisz niezbędne w tym zawodzie kompetencje miękkie podczas zajęć warsztatowych z zakresu komunikacji.

Zdobędziesz też wiedzę i kompetencje z zakresu szeroko pojętej komunikacji, social mediów, public relations, media relations, reklamy, brandingu, opracowywania efektywnych przekazów medialnych, zarządzania mediami i etyki mediów.
Rekrutacja>>>

 

O module specjalnościowym

Przedmioty

Możliwości zatrudnienia

Rekrutacja

Kontakt

design by : LEMONPIXEL.pl