Zajęcia nie tylko w Uczelni!!!

 

Zajęcia nie tylko w Uczelni!!!

Zajęcia nie tylko w Uczelni!!!

 

Studenci kierunku administracja nie tylko zdobywają wiedzę podczas zajęć akademickich, ale również biorą udział w wydarzeniach, które uzupełniają tok studiów.

 

Jednym z celów kształcenia na tym kierunku jest umożliwienie studentom zdobywania wiedzy, ale również poszerzania kompetencji w zakresie problematyki, która wiąże się
z poznawanymi dyscyplinami. Toteż w ramach zajęć, studenci uczestniczą wraz z wykładowcami  w wydarzeniach, które pozwalają łączyć wiedzę akademicką z praktyką.

W grudniu, dzięki życzliwości rzecznika prasowego Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze – Sędziego Andrzeja Wiei – studenci uczestniczyli, jako obserwatorzy, w procesie karnym. Oskarżonemu przedstawiono szereg zarzutów: odpowiadał za nielegalne posiadanie narkotyków, prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem środków odurzających oraz dopuszczenie się aktów przemocy wobec funkcjonariusza policji.

Natomiast  15-go  stycznia br. studenci  udali się z drem Robertem Wysockim na wykład  pt.  „Polska bankowość wobec wyzwań przyszłości”, który wygłosił Krzysztof  Pietraszkiewicz – Prezes Związku Banków Polskich.

Tekst i zdjęcia: Przemysław Kaczałko
 


 

design by : LEMONPIXEL.pl